50-lecie Stowarzyszenia Orkiestra Dęta OSP Wola Rzędzińska

W dniu 19 maja 2018r. nasza orkiestra przeżywała jubileusz 50-lecia istnienia. Obchody zostały organizowane wraz ze 110-leciem istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Rzędzińskiej przy współpracy z gminą Tarnów. Wśród zaproszonych gości były władze naszej gminy, a także sponsorzy wspierający działalność orkiestry dętej. Na uroczystość przybyły dwie zaprzyjaźnione orkiestry: Orkiestra Dęta OSP Szczucin i Parafialna Orkiestra Dęta Siedliska Tuchowskie. Uroczystość rozpoczęła się przemarszem orkiestr i pododziałów do kościoła na mszę św. Po nabożeństwie oficjalna część rozpoczęła się na placu obok szkoły. Złożono meldunek oraz podniesiono flagę państwową na maszt, po czym odczytano historię orkiestry, a następnie wręczono pamiątkowe statuetki sponsorom i patronom naszego stowarzyszenia.

Wszystkim przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za przybycie!